Akvaristika Plzeň, servis akvárií - ZOOMAGIC

Pro akvaristy zajištujeme otestování vody zdarma a navrhneme způsob řešení ve Vašem akváriu. Pro akvarijní ryby nabízíme široký sortiment kvalitních krmiv Tetra, Sera, Dajana a mražená krmiva. Zajištujeme též poradenský servis, údržby a čištění akvárií.

Akvarijní komplet

Navrhneme Vám akvárium přesně podle Vašich představ (včetně předběžné cenové kalkulace, která zahrnuje minimálně dva návrhy podle finančních kategorií instalované akvarijní techniky). Poradíme, kam akvárium nejlépe umístit, jak by mělo být veliké, navrhneme typ filtrace, osvětlení, vhodné dekorace, druhy rostlin i rybek tak, abychom vytvořili dobře fungující a nádherné akvárium.

Komplet

Spočívá: - Kompletní realizaci akvária - Akvárium na klíč. Vše na míru - Dodání všeho potřebného pro realizaci akvária - Instalace zařízení a naaranžování dekorace - Zasazení rostlin a vpuštení živočichů - Dohled a údržba akvária po dobu jednoho měsíce v ceně.

Údržba akvária

Tato služba je určena pro všechny, kdo nemá čas se věnovat svému akváriu natolik, aby bylo opravdu nádherným estetickým doplňkem interiéru.

Máte ve firmě, v restauraci, ve společenské místnosti akvárium, kterému nemáte čas se věnovat natolik, aby bylo čisté a například při jednáních, nebo čekání hostů, nebo prostě jen při relaxaci plnilo svůj účel oázy klidu a bylo zajímavým doplňkem prostoru? Pro Vás je určena naše služba pravidelného servisu, kdy náš zaměstnanec k Vám přijede a dle potřeby se o akvárium postará tak, abyste se mohli věnovat jakýmkoliv příjemnejším činnostem.

Údržba

Spočívá: - Výměna vody - Čištění interiéru akvária - Vyčištění filtru a další techniky - Zastřihnutí a hnojení rostlin - Testování vody - Podle potřeby provádíme léčení ryb a výměnu filtračních hmot. Dále na Vaše přání dovezeme akvarijní ryby, rostliny a krmiva.

Redesign akvária

Kompletní rekonstrukce Vašeho stávajícího akvária - Z obyčejného akvária Vám vytvoříme reprezentativní nádrž - Dle Vašich požadavků navrhneme vzhled akvária a dodáme vše potrebné.

Ceny našich služeb pro akvaristiku

Za čištění a akvarijní servis si účtujeme hodinovou mzdu 400,-Kč bez DPH. Pro Vaši představu - vyčištění 100 litrového akvária trvá asi jednu hodinu.V ceně jsou zahrnuty prostředky pro čištění nádrže,hnojení rostlin, testování, měření a úpravu akvarijní vody. Po Plzni doprava zdarma. Okolí Plzně účtujeme cenu dopravy 7,-Kč/km bez DPH. Dále jsme schopni zajistit smluvní servis například ve firmách, restauracích a podobně, kde je obsahem dohody pravidelné krmení ryb každý druhý den, údržba akvária. Služba Pravidelné krmení s kontrolou stojí 90,- Kč bez DPH. Příklad měsíčních nákladů u 100 litrového akvária: 1.900,- Kč bez DPH, kdy krmení je každý druhý den, tedy 15x a 2x za měsíc hodinová údržba.